Úvodní stránka » Interaktivní systémy » EU projekt ekoTAB

Interaktivní tabule z projektu EU PENÍZE ŠKOLÁM

22.09.2010

Interaktivní tabule včetně ozvučení, projektoru a montáže za 79 950,- Kč vč. DPH z projektu EU PENÍZE ŠKOLÁM

Nabízíme vám řešení ve dvou krocích, které se shodují s požadavky využití peněz z EU.

 

Krok č. 1: Zakoupení ekoTAB® Whiteboard Plus, která umožňuje přenos psaného textu na tabuli do počítače.

 

ekoTAB® Whiteboard Plus je aktivní tabule s vysoce odolným keramickým povrchem, interaktivním snímačem a elektronickými fixy, které převádí vše, co píšete, okamžitě do počítače. To znamená, že máte ihned k dispozici obsah tabule na obrazovce počítače a můžete si data dodatečně upravovat, poslat přes e-mail, vytisknout, archivovat, atd. Hotové prezentace lze uložit např. jako PDF soubor, PowerPointovou prezentaci, apod. Díky tomu je můžete jednoduše rozeslat posluchačům e-mailem. Dále nabízí možnost přímého sledování přednášky po místní síti a dokonce i přes internet. Pokud tedy budete chtít, můžete obsah vaší prezentace přenášet na obrazovku libovolného počítače kdekoliv na světě v reálném čase.

Krok č. 2: Zakoupení ekoTAB® projection UPGRADE KIT. Tím získáte plnohodnotnou interaktivní tabuli včetně ozvučení, dataprojektoru a montáže.

Doplňkový balíček ekoTAB® projection UPGRADE KIT obsahuje vše, co potřebujete k přeměně tabule ekoTAB® Whiteboard Plus na skutečnou interaktivní tabuli. Ve dvou krocích si tak můžete pořídit plnohodnotnou interaktivní tabuli ekoTAB® s projektorem na rameni pro krátkou projekci, kvalitním ozvučením a českým softwarem pro tvorbu výukových materiálů. Software umožňuje práci s objekty, kreslení,přehrávání multimédií, sdílení přes internet a mnoho dalšího. Součástí ekoTAB® projection UPGRADE KIT u je navíc i montáž a veškerý instalační materiál.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Vše pro výuku...

Váš dodavatel učebních pomůcek a vybavení škol ...